Pomoc

Jak oglądać filmy i seriale online w serwisie paczamy.pl?


Aby oglądać filmy i seriale online w serwisie paczamy.pl musisz najpierw przejść na stronę filmu lub serialu, który chcesz obejrzeć. Możesz to zrobić klikając w plakat na stronie głównej lub poprzez zakładki Filmy i Seriale. Innym sposobem jest wyszukanie konkretnego tytułu za pomocą wyszukiwarki w prawym górnym rogu ekranu.

Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego źródła i wersji językowiej materiału. Do wyboru są cztery opcje językowe:

KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ Z LEKTOREM
KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ Z NAPISAMI
KLIKNIJ TUTAJ I OGLĄDAJ Z DUBBINGIEM
KLIKNIJ TUTAJ I OGLADAJ W WERSJI ORYGINALNEJ

Po kliknięciu powinien otworzyć się odtwarzacz, a wtedy wystarczy już tylko kliknąć PLAY, a film lub serial zacznie się odtwarzać.

Co jeśli na stronie filmu lub danego odcinka serialu nie ma żadnej z powyższych opcji?


Jeśli na stronie filmu lub danego odcinka serialu nie ma żadnej z powyższych opcji to znaczy, że w serwisie nie ma obecnie linków do tego materiału. Możesz dodać link samemu, po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem serwisu oraz artykułem Jak Dodawać Filmy/Seriale.

Czemu kiedy wciskam PLAY otwierają mi się reklamy?


Seriale i filmy umieszczane są na zewnętrznych serwisach typu openload.co czy streamango.com, które są całkowicie niezależne względem naszego serwisu. Oznacza to, że nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na wyświetlane reklamy, w tym na ich częstotliwość czy rodzaj.

Czy korzystanie z serwisu naprawdę jest darmowe?


Serwis paczamy.pl jest i zawsze pozostanie darmowy.

Czemu film lub serial się nie uruchamia, a zamiast tego wyświetla się komunikat "We're Sorry", "Video not Found" lub "Stream not Found"?


Jeśli zamiast filmu lub seriali wyświetla Ci się jakikolwiek komunikat oznacza to, że prawdopodobnie materiał został usunięty. W takim wypadku powinieneś zgłosić to do nas klikając przycisk "Zgłoś niedziałający link" widniejący przy linku do danego materiału.

Czemu film lub serial zacina się podczas odtwarzania?


W 90% przypadków jest to wina twojego dostawcy internetu. Zapoznaj się z artykułem "Masz szybkie łącze, ale seriale lub filmy online cały czas się zacinają?" i sprawdź możliwe rozwiązania.